La perle - czyli Perła Architektury

W języku francuskim la perle oznacza perłę. Nic więc dziwnego, że tym mianem określono nowoczesny i wyjątkowo luksusowy kompleks trzech rezydencji położonych w Konstancinie - Jeziornie.

Wille będą posiadać wszystko to, co powinna mieć gustowna la perle. Poszczycą się dobrym smakiem, eleganckim sznytem i błyskiem. Zgodnie z założeniem projektantów zostaną wyposażone we wszelkie możliwe udogodnienia. W rezydencjach zostaną zamontowane trzystrefowe systemy ochrony, klimatyzacje oraz systemy inteligentnych budynków. Na terenie konstancińskiej La Perle szczególnie przydatne będzie rozwiązanie dotyczące inteligentnego budynku. Umożliwia ono sterowanie światłem, klimatyzacją, ogrzewaniem, a nawet urządzeniami znajdującymi się na zewnątrz (np. zraszaczami lub światłem w ogrodzie). Sterowanie będzie się odbywać za pomocą pilotów. Warto przy tym podkreślić, że poprzez wysłanie SMS – a do systemu, będzie można na odległość włączyć ogrzewanie w domu lub wyłączyć żelazko. Dzięki temu w znaczący sposób dojdzie do zmniejszenia poboru energii i innych mediów.

La Perle

Oczywiście wszystkie te czynniki sprawiają, że wille La Perle w Konstancinie – Jeziornie będę zdecydowanie odbiegać od stosowanych dotychczas rozwiązań. Wyznaczą też nowe trendy i standardy, do których z czasem wszyscy będą dążyć.