ROBYG - Deweloper na medal

Na polskim rynku firma deweloperska ROBYG działa już od ośmiu lat. Czołowi akcjonariusze ROBYG S.A. to Nanette Real Estate Group oraz Lehman Brothers Real Estate Partners. Swoje projekty firma realizuje głównie w Warszawie. Poza stolicą, od 2006 roku, ROBYG buduje też we Wrocławiu i w Gdańsku. W przyszłości, swoją działalność pragnie rozszerzyć również na Poznań i Kraków.

Firma specjalizuje się przede wszystkim w budownictwie luksusowych apartamentów i mieszkań. Uznanie i zaufanie klientów zdobywa, zaś głównie dzięki stosowaniu wyłącznie materiałów najwyższej jakości. Inne atuty grupy ROBYG to wdrażanie przemyślanych, funkcjonalnych i przyjaznych człowiekowi rozwiązań architektonicznych. Mieszkania i apartamenty budowane przez firmę, poza nowoczesną formą i wysokim komfortem mieszkania, charakteryzują się również, co dla wielu klientów firmy najważniejsze, przystępną ceną. Swoją ofertę firma kieruje, bowiem przede wszystkim do klasy średniej. To właśnie klasa średnia stanowi prawie 70% klientów firmy.

Największą obecnie inwestycją spółki jest projekt o nazwie "Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki" w Warszawie w dzielnicy Wilanów.

Strona internetowa: www.robyg.com.pl