Echo Investment S.A. – laureat NOVATOR 2007

Swoją działalność na warszawskim rynku deweloperskim, Spółka Echo Investment S.A. rozpoczęła w roku 1996. Pierwszy projekt, który firma podjęła się zrealizować dotyczył budynku mieszkalnego znajdującego się w Kielcach przy ul. Manifestu Lipcowego. Tuż po nim przyszła kolej na następną inwestycje. Polegała ona na budowie luksusowego budynku Flower House położonego w Warszawie przy ul. Różanej.

Polityka firmy opiera się przede wszystkim na pracujących w niej ludziach. Swoją dzisiejszą pozycje wśród firm deweloperskich spółka zawdzięcza swoim pracownikom, ich zapałowi, zaangażowaniu, kompetencji i kreatywności. Dlatego też w Investment S.A. ogromną rolę przywiązuje się do poziomu, wiedzy i umiejętności zatrudnionych w niej osób.

Niedawno firma zwyciężyła w konkursie zorganizowanym przez Staropolska Izbę Przemysłowo-Handlową i otrzymała zaszczytny tytuł NOVATOR 2007. Nagrodę tą przyznano jej za realizację parku biurowego w Kielcach. Firma posiada dziś nie tylko doświadczenie i liczne nagrody i wyróżnienia, ale przede wszystkim zaufanie klientów i ugruntowaną, stabilną pozycję na rynku.

Strona internetowa: www.echo.com.pl