Dom Development S.A.

Swoją działalność na rynku budownictwa mieszkaniowego firma Dom Development S.A. rozpoczęła w roku 1996. O stabilnej i ugruntowanej pozycji firmy na dzień dzisiejszy świadczy niewątpliwie jej obecność na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Spółka zaistniała tam w październiku 2006 roku. Sytuacja finansowa firmy jest niewątpliwie jej atutem i gwarancją dla wszystkich osób fizycznych i prawnych z nią związanych.

Od chwili powstania Dom Development stawiał sobie za cel stworzenie takiej oferty, by niemal każdego, pracującego Polaka stać było na zakup swojego własnego mieszkania. Stad wzięło się też hasło reklamowe "Dom Development- mieszkania na każdą kieszeń".

Firma współpracuje z bankami i doradcami finansowymi, którzy pomagają jej klientom w opracowaniu najdogodniejszych dla nich strategii zakupu mieszkania. Oferta firmy już dziś jest bardzo bogata. Jednak Dom Development nie zamierza poprzestać na tym, co udało mu się osiągnąć dotychczas i wciąż rozbudowuje swoja bazę ofert.

Spółka jest członkiem Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Osiągnięcia firmy po raz kolejny docenione zostały przez Krajową Izbę Budownictwa, która w nagrodę za jej podejście do klienta oraz osiągnięcia przyznała jej Certyfikat Dewelopera.

Strona internetowa: www.domdevelopment.pl