Bouygues Immobilier Polska

Firma deweloperska Bouygues Immobilier Polska powstała w październiku 2000 roku. W całości należy ona do Bouygues Immobilier, największego dewelopera we Francji, jednego z liderów rynku europejskiego. Na tym rynku Bouygues Immobilier działa już blisko pięćdziesiąt lat. W tym czasie firma stworzyła dwadzieścia siedem oddziałów we Francji i siedem za granicą - w Hiszpanii, Belgii, Niemczech, Portugalii oraz w Polsce.

Wśród największych projektów zrealizowanych przez Bouygues Immobilier znalazł się stadion Stade de France w Paryżu, gmach Parlamentu Europejskiego w Strasburgu oraz tunel pod kanałem La Manche.

Polski oddział firmy należy do Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Na dzień dzisiejszy zatrudnionych jest tam prawie czterdziestu pracowników. Wśród zrealizowanych inwestycji znajduje się między innymi Rezydencja Renoir na Ursynowie, Ogrody Kabackie, Śródziemnomorska i Dobra 54. Do nowych projektów firmy należą: Lamartine na Ursynowie i La Lumiere w Wilanowie.

Niedawno firma uruchomiła nową usługę. Specjaliści w niej zatrudnieni są gotowi, by pomóc klientom firmy w wykończeniu i wystroju ich nowych mieszkań. Pozycję firmy na warszawskim rynku nieruchomości można dziś niewątpliwie uznać za stabilną.

Strona internetowa: www.bi-polska.pl